Porovnání systémů

STAG 300 je základní systém sekvenčnho vstřikování a do vínku dostal autoadaptivitu, tzn. umí se přizpůsobit změněným parametrům vozidla.(stářím, opotřebením atd.)
STAG 300 PLUS je nadstavbou předchozího zařízení. Jako novinku přináší možnost úpravy směsi plynu v rozsahu vyžadovaných nastavení podle otáček.
STAG 300 PREMIUM je určen pro vozidla s OBD/EOBD tzn. že k řízení směsi plynu dochází na základě zpětné vazby od řídící jednotky benzínu, od jeho korekcí motoru ( čtení s OBD/EOBD zásuvky ) Je zde zachován komfort předchozích verzí. Byl rozšířen o modul tzv. "černé skříňky" tzn. v případě opakujících se poruch zákazník zmáčkne tlačítko poruch. Od této chvíle se nahrávají veškerá data do paměti ( až 45 dní ) Po návštěvě montážní firmy se data vyvolají a diagnostikují.

 

Systém SGI je vícebodové sekvenční vstřikování plynu holandské společnosti AG. Systém STAG 300 je nové vícebodové sekvenční vstřikování polské společnosti AcGas.Řídící jednotky nejsou vzájemě vyměnitelné.V případě nespokojenosti a opakujících se závad na zařízení SGI, doporučujeme klientům kompletní výměnu např. za systémy řady STAG 300 PLUS (možnost obohacování a ochuzení plynu v otáčkách) a nebo STAG 300 PREMIUM (on-line regulace dávkování plynu podle korekcí benzínové řídící jednotky - OBD) se stávající nádrží (pokud není starší 10 let, za cenu 21.000 Kč